Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: ведучий свят

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Потрібний ведучий/ помічник ведучого
Доброго дня!Ми молода, талановита, амбіційна організація Tesla Show яка шукає в свою команду впевнених в собі, цілеспрямованих, працьовитих та енергійних людей, а саме нам потрібний :● ВЕДУЧИЙ-АНІМАТОР ● ПОМІЧНИК ВЕДУЧОГООбов'язки: - проведення нашої програми...
05.09.2023
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота Вакансії > Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес > Ведучий свят
3 000 грн

Успіх практично будь-якого заходу залежать від ведучого івенту. Незалежно від того, доросле це торжество, дитяче, корпоратив, весілля і т.д. Чим кмітливішої, запальніше і яскравіше конферансьє, тим більше він привертає гостей і знаходить з ними спільну мову. Серед професіоналів цієї сфери існує правило: завжди потрібно перебувати на святі, а не "на роботі".

Основне завдання - успішно провести івент. Справжній фахівець зробить все, щоб під час заходу ніхто не відчув нудьгу. Він повинен відповідально підходити до своєї роботи, бути організованим. Тамада може займатися організацією банкету, музики, створенням сценарію м проведенням самого івенту.

Якщо ви в пошуку вакансій ведучого свят, багато цікавих пропозицій є в даній категорії Ogolosha.ua. Свої оголошення публікують роботодавці з усіх регіонів України. На сайті можна відсортувати публікації по виду зайнятості, рівнем заробітної плати, освіті та іншим параметрам. Усі фільтри налаштовуються у верхній частині сторінки. Також на Оголоші легко додати безкоштовні пости без обмежень в їх кількості. Точно так само можна додати своє резюме. Це допоможе збільшити шанси працевлаштуватися, бо кандидатуру побачить більше роботодавців.

Детальніше