Завантаження

Рус
Банки/ Фінанси
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в банківській та фінансовій сфері

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер по работе с Клиентами
Вакансия :Менеджер по работе с клиентами Зарплата:10000-15000 График работы: Понедельник -пятница 08:30-18:00 Требования: 1.Грамотная речь. 2.Умение работать в коллективе. Обязанности : 1.Сбор информации по Клиенту. 2.Консультация Клиента. 3.Результативность диалога....
04.10.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Банки/ Фінанси > Малий та середній бізнес
10 000 грн

Компетентному фінансисту будуть раді в будь-якій банківській структурі, комерційному і державному секторі, на заводах і в будь-яких інших виробничих сферах. Шукаєте роботу менеджера з кредитування? Або ви касир з великим досвідом за плечима? Хочете зайняти посаду в банку, в якості спеціаліста з корпоративних фінансів? Або вам ближче професія колектора? Тільки закінчили університет? Перший крок на старті кар'єри — опублікувати резюме на ОГОЛОШІ. Розміщення на сайті абсолютно безкоштовне. Приховати з показу свої дані власник може в будь-який час. Детальне резюме із зазначенням спеціальності, стажу, уміннями, навичками роботи зі спеціалізованими програмами і т. д. Відвідували бізнес тренінги? Здавали міжнародні іспити з англійської мови? Обов'язково додавайте сертифікати — це ваша перевага!

Шукаєте фінансиста на фірму? Серед претендентів в базі на ОГОЛОШІ точно знайдеться відповідний усім вимогам кандидат. Економте час, обирайте претендентів, готових вже завтра зайняти посаду, і запрошуйте на співбесіду!

Детальніше