Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері нерухомості

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
риелтор
Большой опыт продаж и выкупа недвижимости, своя база клиентов, понимание бизнеспроцессов. Готов сотрудничать с агенствами. Знание 3 языков Стрессоустойчивость Активность
21.11.2019
Київ, Київська область
Робота Резюме > Нерухомість > Експерт з нерухомості
55 000 грн
Допоможемо з орендою та продажем комерційної нерухомості
Допоможемо з орендою та продажем комерційної нерухомості, реалізуємо ваш товар та техніку.
01.03.2019
Бровари, Київська область
Робота Резюме > Нерухомість > Продаж/ Оренда нерухомості
Договірна

Земельні ділянки, квартири, адміністративні, торгові будівлі та ін. — основні об'єкти нерухомого майна. Вони діляться за функціональним призначенням, походженням і підготовленістю до експлуатації. Житлові і нежитлові споруди відрізняються, в першу чергу, вартістю. Сама сфера нерухомості одна з найважливіших складових економіки України. Продавати і купувати будинки, котеджі, орендувати офіси, території під забудову і т. д. допомагають експерти з нерухомості.

Хочете виставити на продаж стару хрущівку на околиці міста? У цьому завданні знадобитися допомога оцінювача, який сформує рекомендовану ціну. Прискорить процес досвідчений брокер, який займеться оформленням документів, пошуком покупців та іншими нюансами. Якщо вам потрібен такий фахівець, ознайомтеся з кандидатами на ОГОЛОШІ.

Шукаєте роботу ріелтором? Ви крутий агент з комерційних пропозицій і можете укласти угоду з ким-завгодно? Додайте своє резюме на дошці оголошень. Це абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Просто вкажіть інформацію про свою освіту, стаж, наявність сертифікатів і т. д. Ви юридична особа? Є дозвіл на видачу іпотеки? Яка вартість послуг? Розповідайте якомога більше, це збільшує зацікавленість роботодавців й клієнтів!

Детальніше