Завантаження

Рус
Страхування
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері страхування

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуются сотрудники (консультанты) Goodwill Clab для заключения договоров накопительного пенсионного страхования. Имеем опыт проведения реформ четырёх европейских стран. Поддержка, обучение с нуля, обязательный первоначальный взнос - 1750 грн., свободный график, возраст не имеет...
22.11.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Страхування > Інші спеціалізації в сфері Страхування
Договірна

Захист свого і здоров'я близьких, нерухомості та іншого цінного майна — важливий аспект у житті сучасної людини. Одним з інструментів для захисту є страховка. В Україні для цього створені процедури і затверджені законодавчі норми. У сфері страхування задіяно безліч різних експертів — від лікарів до аварійних комісарів, які виїжджають на місця. Хочете працювати в страховій компанії? Почніть свою кар'єру з публікації свого резюме агента, консультанта і т. д. на ОГОЛОШІ.

Що потрібно для того, щоб знайти роботу в страхуванні? Немає досвіду? Не біда, це приходить з досвідом. Головне — це вміння і бажання навчатися. Вкажіть де вчилися, які посади займали раніше, володієте англійською мовою на високому рівні? Відвідували будь-які бізнес тренінги? Будь-яка інформація важлива для роботодавців. Очікуваний рівень заробітної плати? За яким графіком зручно працювати?

У рубриці «Резюме» можна знайти кандидата, який відповідає вимогам вашої фірми. Економте час, обирайте з претендентів, які готові вже завтра приступити до обов'язків. Не чекайте відгуків на вакансію, зв'язуйтеся з претендентами прямо зараз і запрошуйте на співбесіди!

Детальніше