Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Топ-менеджмент
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме топ-менеджерів

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Коммерческий директор
Опыт работы: От менеджера исполнительного звена до ТОП-менеджера за 3 года (2003-2006 г.г.) с динамичным карьерным и финансовым ростом (менеджер по продажам, супервайзер, руководитель отдела продаж, национальный менеджер). Как ТОП-менеджер (2010-2019 г.г.) принимал участие в ра...
22.01.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Топ-менеджмент > Керівник інтернет-магазину
Договірна

Що представляє собою робота топ-менеджера? Це група керівників в державних або комерційних компаніях, які відповідають за розвиток та управління. Саме ці експерти займаються реалізацією стратегій, бізнес-планів, проектів. Беруть на себе відповідальність за кожного підлеглого, за успіхи й невдачі. Керівний склад будь-якої фірми не тільки відмінно розбирається в питанні (як головні бухгалтери, фінансові, арт-директори і т. д.), а ще й мають певні особистісні якості. Це здатність швидко і раціонально приймати рішення, шукати вихід з проблемних ситуацій, знаходити спільну мову з людьми, вміння організувати трудовий процес, тощо. Подібні посади і оплачуються відповідно.

Хочете поміняти місце служби? Шукаєте роботу директором на виробництві або агропідприємстві? Не бажаєте витрачати час на нескінченні перегляди вакансій? Опублікуйте своє резюме на сайті ОГОЛОША. Прийнятний рівень заробітної плати? Скільки людей було в підпорядкуванні раніше? Проходили курси підвищення кваліфікації? Додавайте якомога більше інформації про себе. Месенджери, соціальні мережі, пошта та інші контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше