Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері краси, фітнесу та спорту

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
МЕЖДУНАРОДНЫЙ УЧЕБНО-МЕТОДИЧЕСКИЙ,ЛЕЧЕБНО-КОНСУЛЬТАТИВНЫЙ ЦЕНТР НЕТРАДИЦИОННЫХ МЕТОДОВ ЛЕЧЕНИЯ И ДИАГНОСТИКИ "ТЕХНОКОР -ЖАН" МИНИСТЕРСТВО ЗДРАВООХРАНЕНИЯ УКРАИНЫ АССОЦИЯЦИЯ НЕТРАДИЦИОННОЙ МЕДЕЦИНЫ в 1992 году прошел курс специализация по лечебному массажу и лечебной физкультуры.
16.09.2021
Львів, Львівська область
Робота Резюме > Краса/ Фітнес/ Спорт > Масажист
Договірна
Перукар-колорист
Привіт! Шукаєш тепленьке місце в просторі краси? Мрієш про кар'єрний ріст? Хочеш стати топовим спеціалістом або вже ТОПчик? Чи набридло робити на аренді тому що тягнеш всі бізнес процеси на собі але не можеш залишити клієнтів? Тобі подобається працювати з людьми, їх волоссям та л...
15.09.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Краса/ Фітнес/ Спорт > Колорист
25 000 грн

Сфера краси і здоров'я є однією з найважливіших для сучасної людини. Живучи в божевільному ритмі «робота — дім», часу на себе залишається не так вже й багато. Залишатися у відмінній фізичній формі допомагають фітнес тренери, масажисти і т. д. А на допомогу представницям прекрасної статі поспішають майстра манікюру і педикюру, стилісти і колористи.

Якщо ви давно мріяли почати кар'єру в цій сфері, то розмістіть своє резюме на порталі ОГОЛОША. Публікація на дошці оголошень абсолютно безкоштовна. На розміщення у вас піде всього кілька хвилин. Прибрати з показу свої дані можна буде в будь-який час. Потрібно розповісти якомога більше про себе: освіта, стаж, де і які посади раніше займали, наявність сертифікатів (які тренінги відвідували, підвищення кваліфікації, тощо). Розкажіть про бажаний рівень доходу, графік роботи і будь-яку іншу інфо.

Шукаєте візажиста чи перукаря у свій салон? Придивіться до кандидатів на ОГОЛОШІ. Знайшли відповідного претендента? Телефонуйте і запрошуйте на особисту зустріч! Прагнете знайти роботу фітнес інструктором у тренажерному залі? Закінчили курси, але немає досвіду? Завантажуйте резюме і роботодавець обов'язково зацікавиться молодим, талановитим фахівцем!

Детальніше