Завантаження

Рус
Сільське господарство/ Агробізнес/ Лісове господарство
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері агробізнесу, сільського та лісового господарства

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
резюме вакансия БЕСПЛАТНЫЙ Дозиметрист, Спектрометрист БЕСПЛАТНО альфа
Дозиметрист-Спектрометрист Опыт работы 5 летподробно мои предложения сотрудничества здесь: https://ogolosha.ua/uk/prod/rezyume-vakansiya-besplatnyy-dozimetri-1364-469-b92P.htmlСам лично использую только профессиональные приборы, для официальных заключений, приборы зарег...
З відео
09.09.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Робота Резюме > Сільське господарство/ Агробізнес/ Лісове господарство > Еколог

Сільське господарство було і залишається основним видом діяльності для людства. Воно забезпечує людей злаковими, овочами, м'ясними виробами та іншими продуктами харчування. Це велика область, в якій задіяні різні фахівці. І ветеринарні лікарі, які стежать за здоров'ям поголів'я, і агрономи, комбайнери, що збирають урожай, технологи, які контролюють процеси в харчовій, швейній та інших промисловостях. Не знаєте, з чого почати пошук роботи у фермерському господарстві? Не хочеться витрачати час на переглядання вакансій? Економте нерви, не очікуйте відгуків тижнями, просто розмістіть своє резюме на ОГОЛОШІ.

Шукаєте роботу лісником? Або садівником? У вас вже є досвід? Додавайте якомога більше інформації: навчання, стаж, навички, сертифікати, курси і т. д. Головне — це контактні дані, щоб у роботодавця була можливість зв'язку. Дошка оголошень є найбільшою базою претендентів, готових вже завтра приступити до обов'язків. На яку зарплату ви шукаєте співробітника? З яким графіком? Обирайте на порталі тих кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Запрошуйте на співбесіду прямо зараз!

Детальніше