Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері туризму, відпочинку та розваг

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Шеф-пиццайоло
Предоставляю услуги по открытию пиццерии, службы доставки пиццы:- разработаю лучшую пиццу, которая мгновенно станет самой вкусной в Вашем городе! - помогу подготовить заведение к открытию, составить меню как классических, так и авторских пицц. - разработаю технологиче...
Учора в 09:17
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Резюме > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Піцайоло
Договірна
Музыкант ищет работу в ресторане. Киев.
Музыкант ищет работу в ресторане . Киев. Киевская область Виолончель в сопровождении минуса. В репертуаре : Jazz, pop, rock, lounge, хиты из кино. Большой опыт работы. Популярная и авторская музыка. (Возможные вокальные номера.) Качественное исполнение и демократичные цен...
З відео
18.04.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Інші спеціалізації в сфері Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Договірна
Продам партнерство в туристической фирме Адвант. Доход от 45000 гр. Есть возможность развить международный бизнес. Цена 700уе. Для личных путешествий - Париж 45уе, Прага 39уе. Длительность 5 дней. Писать в вайбер.
22.01.2022
Одеса, Одеська область
Робота Резюме > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Менеджер з туризму
45 000 грн
Ищу подработку модели
Здравствуйте. Ищу подработку или работу модели. Хочу развиваться в этом направлении. Мне 16, коммуникабельная, отрытая, старательная. Если у вас есть предложения. Пишите мне в вайбере или телеграмме. Спасибо!
31.10.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Інші спеціалізації в сфері Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Договірна

Для когось туризм є способом зняти напругу після утомливих робочих тижнів, набратися нового досвіду, поспілкуватися з іншими людьми. А для інших, сфера розваг та відпочинку — це повноцінна робота. Якщо ви добре ладите з людьми, із задоволенням надаєте консультації, варто задуматися про роботу менеджером з туризму або завідувача ресторану. Багато хто вважає, що робота офіціантом приваблива тільки для студентів в якості підробітку. Але можна присвятити себе цій професії і стати професіоналом, а потім дорости до керівних позицій в ресторані.

Через портал ОГОЛОША можна з легкістю знайти відповідного співробітника для свого закладу. Це величезна база шукачів різних профілів, яка регулярно поповнюється. Так швидше, ніж чекати відгуків на свою вакансію.

Підшукуєте роботу в кафе або туристичній фірмі? Розмістіть безкоштовне і на безстроковій основі своє резюме адміністратора, сушиста або екскурсовода на дошці оголошень. Вкажіть максимальну кількість інформації про себе: освіта, стаж, проходження тренінгів, знання іноземних мов, вміння й тощо. Не забудьте про контактні дані, щоб роботодавець зміг запросити вас на співбесіду!

Детальніше