Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст PHP

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищу работу. Проконвертирую любой лендинг, в том числе на TILDA, в сайт на Wordpress. Натяну любой функционал. Не бойтесь написать, за обычные разговоры я денег же не возьму. Крик души, попытка спастись, здесь будет http://5647632-com.1gb.ua
01.04.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: PHP
1 000 грн

Шукаєте роботу PHP програмістом? Немає практичного досвіду? Займалися самонавчанням? Або пройшли курси, здали фінальний іспит і є на руках сертифікат junior developer? Навіть знаючи одну теорію, працевлаштуватися в IT реально. З чого почати? Завантажте своє резюме на ОГОЛОШУ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і на безстроковій основі.

Так як розробники PHP вхожі до кола web-development, їх основним завданням є створення веб-ресурсів та онлайн-додатків. Це візитки для сантехніків чи столярів, інтернет-магазини та інші торгові майданчики, розважальні, новинні портали, соціальні мережі й тощо.

Personal Home Page побачив світ в 95 році, і через стільки років, тримається в топі популярних мов. З його допомогою можна створювати динамічні сайти, з десятком окремих модулів (шаблони, файли, контент та ін.).

З додатками справи йдуть цікавіше – все залежить від компанії, на яку ви будете працювати (її спрямованості, цільової аудиторії). Іноді в обов'язки може входити не тільки написання серверної частини, тестування, впровадження, коригування під призначені для користувача потреби, а ще й постійна підтримка.

Детальніше