Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст .NET

Звичайні оголошення

Кожна мова програмування створена для вирішення певних завдань. Так і .NET від Майкрософт використовується в Web development, для розробки клієнтських додатків на домашні комп'ютери. А також в Internet of things – доповнень, які дозволяють взаємодіяти з речами, оточуючими людей в повсякденному житті: «розумний будинок», управління освітленням в квартирах або чайниками за допомогою голосових команд, машинами з безпілотним управлінням й тощо. Ще передбачена функція написання ігор на Unity.

Платформа сумісна з різними за своєю архітектурою мовами, тому є привабливою для багатьох кодерів-початківців. Знайти роботу програмістом .NET з базовими знаннями C # або Java буде просто. Якщо ви займалися самостійним навчанням або прослухали курс лекцій в приватній школі, почніть своє працевлаштування з публікації резюме на дошці оголошень. Додавайте сертифікати з тренінгів, створені бази і іншу інфо. Чим більше, тим вище шанси отримати запрошення на співбесіду від роботодавця!

Розміщення об’яв на ОГОЛОШІ безкоштовне для всіх користувачів. Ще й на безстроковій основі – без необхідності регулярно оновлювати та активувати публікацію!

Детальніше