Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст: інші мови

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Разрабатываю программного обеспечения под ОС Windows и Android, веб-сайты на заказ. Направление разработок: автоматизация систем учета и управления, ведения складского и бухгалтерского учета, клиентской базы, документооборота, создание баз данных, офисных АРМ, графических редакто...
Сьогодні в 10:48
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Програмування: інше
Договірна

Кожна мова програмування створена для досягнення певних цілей. Для вирішення бухгалтерських та кадрових задач є ціле сімейство 1С. Для створення посадочних сторінок компаній, інтернет-магазинів і інших веб-порталів трудяться розробники PHP і JavaScript, web-developers, UX/UI дизайнери. «Начинка» для побутової техніки, напрямок Internet of things й тощо пишеться прогерами .NET, C #, С +, Перл і ін.

Для будь-якого новачка найважливіше – визначитися з мовою, а потім вже з платформою. Наприклад, творцям мобільних додатків IOS потрібні не тільки «руки», а ще й ноутбук, ПК або смартфон Apple, не кажучи вже про платний конфігуратор. Це також варто враховувати при виборі вузької галузі. Навчання, а потім пошук роботи програмістом в Україні – друга ступінь. Щоб процес пішов швидше, опублікуйте своє резюме на дошці оголошень. Всі користувачі ОГОЛОШІ можуть безкоштовно розміщувати об'яви на безстроковій основі.

Пройшли курс в digital школі? Маєте намір прокачати свої навички? Дивитеся відеоуроки? Додавайте сертифікати, створюйте портфоліо – це підвищує вашу цінність на тлі інших кандидатів. І тим більше шанс отримати запрошення на співбесіду!

Детальніше