Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме категорійний менеджер

Звичайні оголошення

Чим займаються і де працюють категорійні менеджери? В обов'язки фахівців входить управління асортиментом. Якщо точніше, то цей поділ на групи товарів, що спрощує процес підрахунку залишків. Потрібні люди в оптових і роздрібних торгових організаціях.

Якими знаннями потрібно володіти? Економіка, логістика, продаж, закупівлі і маркетинг. Всього потроху. Навіщо? Щоб сформувати асортимент, потрібно аналізувати ринок і конкурентів; для ведення обліку запасів — взаємодія з постачальниками. Ще спец бере активну участь у формуванні цін. І одне з ключових завдань — запуск PR-акцій, рекламних кампаній і розпродажів.

Для успішного освоєння професії бажано мати вищу освіту. Розуміння функціювання сучасних комерційних компаній, закупівельних процесів, принципи розкладки продукції на полицях магазинів — база для людини на позиції. Працевлаштуватися в сфері без досвіду цілком реально. З чого почати? Безкоштовно опублікуйте резюме на ОГОЛОШІ. Через дошку оголошень влаштуватися може контент-менеджер і дизайнер, зі стажем і без. Приділіть завантаженню свого CV 2 хвилини, і роботодавці самі з вами будуть зв'язуватися!

Детальніше