Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме контент-менеджер

Звичайні оголошення

Наповнення сайту трудомістка робота, в якій бере участь відразу кілька фахівців. Дизайнери створюють кнопки і банери, копірайтери, оптимізатори, адміністратори та ін. А що робить контент-менеджер? Наголос робиться не на самі тексти, а на заповнення порталу компанії і сторінок в соціальних мережах актуальною інформацією. До окремої категорії відносяться контенщики з вакансій інтернет-магазинів, які заповнюють картки товарів (90% часу).

Причому, цей самий контент підбирається такий, щоб стимулювати клієнта зробити покупку, замовити послугу. Розсилки повинні нести свіжу інфо, залучати і мотивувати співпрацювати з фірмою. Щоб це було можливо, профі розробляє план разом з маркетологом і сеошником. Якщо необхідно, шукає авторів на віддалену зайнятість.

Немає досвіду? Хочете розвиватися в рекламній галузі? Починайте з резюме. Для всіх користувачів дошки оголошень ОГОЛОША публікація безкоштовна і на безстроковій основі. Вносьте правки, додавайте сертифікати з курсів, портфоліо та успішні кейси. Не забудьте про контакти і месенджери, щоб вас запрошували на онлайн або особисті співбесіди!

Детальніше