Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з клієнтами

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Подработка. Раздача листовок
Наша компания предоставляет любые виды рекламных услуг по всей территории Украины. Для более детальной информации набирайте =) 0955808080 ,Екатерина
30.03.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Менеджер по роботі з клієнтами
Доброго времени суток! Ищу работу, опыта нету, работу удаленно, готова уделять 4-8 часов, интернет хороший, если надо улучшу, гарнитура есть, в идеале чтобы компания имела скрипт, адекватного руководителя, хорошее обучение.
24.06.2020
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Менеджер по роботі з клієнтами
Договірна

Чим займається менеджер по роботі з клієнтами? Спеціаліст, який займає позицію відповідає за пошук замовників (холодна або гаряча база), їх обслуговування та супровід. У деяких випадках представляє інтерес клієнта. Якщо необхідно стежити за відповідністю наданих послуг третьою особою договірним вимогам. Коло обов'язків буде прямо залежати від сфери діяльності компанії, в яку ви хочете потрапити. У маркетинговому агентстві список справ буде включати пошук рекламодавців, утримання нинішніх та ін.

Роботодавцям потрібні такі навички від співробітника: прямі і (чи) телефонні продажі; переговори; оформлення договорів; планування та організація PR-кампаній; розміщення рекламних постів в соціальних мережах, інтернет виданнях і інших майданчиках. З soft skills необхідна товариськість і особиста організованість, готовність працювати в команді, цілеспрямованість, наполегливість, життєрадісність. Все це про вас? Розповідайте в розгорнутому вигляді про себе в резюме. Дошка оголошень ОГОЛОША надає можливість кожному користувачеві робити публікації безкоштовно і на безстроковій основі.

Детальніше