Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме супервайзер

Звичайні оголошення

Український ринок праці постійно розвивається. Компанії впроваджують цифрові технології. Як наслідок, виникає все більше професій, застарілі вдосконалюються або зникають зовсім. Однією з найбільш затребуваних посад, при цьому досить молодою, на кожному комерційному підприємстві є супервайзер. На фахівця покладають частину адміністративних і управлінських завдань.

В обов'язки входить контроль роботи промоутерів і мерчендайзерів, керівництво промо-акціями в точках розповсюдження продукції, складання звітів за результатами діяльності підлеглих, підрахунок залишків по складах та ін.

Що потрібно для працевлаштування? Мати досвід необов'язково. Можна перекваліфікуватися з торгового маркетолога або відпрацювавши промоутером. Вища освіта зайвою не буде. Наявність сертифіката з курсів буде перевагою для здобувача. З особистих якостей роботодавці цінують цілеспрямованість, ініціативність, організованість. Важливо володіти навичками ділового спілкування. Про вас? Додайте своє резюме в базу ОГОЛОША. Робота сама вас знайде! Розміщення на дошці оголошень безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше