Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме SEO-оптимізатор

Звичайні оголошення

SEO-оптимізатор працює над внутрішньою і зовнішньою оптимізацією довіреного йому сайту для пошукових систем. Навіщо? Щоб залучати нову аудиторію. В епоху інтернет-маркетингу це потужний інструмент, який допомагає в рази збільшити популярність бренду і самі продажі. Спеціаліст з просування потрібен агентствам, що пропонують повні пакети по розкрутці ресурсів в інтернеті, і ще приватним особам (сайти-візитки сантехніків/електриків та ін.), комерційним компаніям, державним і громадським організаціям.

Для роботи в сфері досить базових знань веб-аналітики, налаштування таргетованої реклами, вміння збирати семантичне ядро, формулювати ТЗ для копірайтерів. Щоб просуватися кар'єрними сходами далі, потрібно зануритися в тонкощі PR-менеджменту. У вас є успішні кейси? Або тільки плануєте увійти в СЕО? У будь-якому випадку, варто починати з публікації резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне і безстрокове.

Працевлаштуватися тепер просто і легко! Просто додайте побільше інформації про себе, залишайте контакти, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися, запрошувати на співбесіди!

Детальніше