Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: бюджетування/ планування

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шукаємо відповідального кандидата на вакансію “Фінансист” Якщо ви у пошуках постійної роботи зі стабільним графіком та конкурентною зарплатою, вам до нас! Маємо всі зручності для комфортного виконання роботи. Обов’язки: *Підрахунок зарплат *Оплата платежів *Планування витрат...
01.02.2024
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Бюджетування/ Планування
20 000 грн

Ефективність і віддача бізнесу залежить від ретельного аналізу ресурсів і результатів. Така система обліку й контролю фінансів називається бюджетуванням. Найголовнішими її складовими можна назвати економічне планування, управління фінансовими ресурсами й поділ відповідальності між відділами.

Для реалізації їх в життя потрібні фахівці, які будуть формувати звіти про прибуток і збитки компанії, планувати операційні витрати на наступні періоди, бюджети, оформляти податкову і видаткову документацію, контролювати проплати, відхилення від плану, аналізувати їх причини, готувати графіки фінансування, прогнозувати показники . Точний перелік завдань може відрізнятися, в залежності від підприємства.

Щоб знайти роботу фахівцем з бюджетування або планування, необхідно відповідати ряду вимог. Адже це відповідальна посада, яка вимагає знань і навичок. Перше, що повинно бути у здобувача, це вищу економічну або фінансову освіту. Також - відмінні знання комп'ютерних програм, які знадобляться для роботи (наприклад, Excel, продукти MS Office, кошторисні програмні комплекси, 1С, VBA і т.п.), досвід роботи (потрібно не скрізь), комунікабельність, працездатність, стресостійкість, гарні аналітичні здібності, ініціативність та ін.

Вакансії фахівців з планування та бюджетування знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут публікують свої кращі пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати потрібне для себе допоможе система фільтрів. Ви можете вибрати вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту, впорядкувати публікації за датою їх появи і місту розміщення. Якщо хочете збільшити шанси у працевлаштуванні - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Усі оголошення абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше