Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: операціоніст

Звичайні оголошення

Обов'язки фахівців в сфері "бухгалтерія" залежать від специфіки і розміру підприємства. У маленьких організаціях бухгалтер має багато функцій: від ведення бухгалтерського обліку й видачі заробітної плати до податкової діяльності. Великі компанії розподіляють усі завдання між різними фахівцями, так як обсягу роботи більше й одна людина з усім не впорається.

Бухгалтер-операціоніст - це працівник, який відповідає за одну або дві певні операції. Найчастіше він займається введенням або випискою документів в бухгалтерській базі. Обов'язки операціоніста залежать від підприємства, в якому він працює. В одній фірмі він може організовувати процеси з рахунками, в іншій - займатися тільки управлінським обліком, а в третій - клієнтської заборгованістю.

Знайти роботу операціоністом допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На сайті - зрозумілий і зручний інтерфейс, система фільтрів і пошуковий механізм. Завдяки їм, ви швидко знайдете все необхідне. Платформа має величезну базу вакансій і резюме. На Оголоша можна залишити своє оголошення абсолютно безкоштовно. І зробити це дуже просто. Досить натиснути на кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Кількість публікацій необмежена, тому ви можете залишати їх стільки, скільки захочете.

Детальніше