Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: податки

Звичайні оголошення

Для фінансового забезпечення держави та муніципальних утворень все офіційні організації та фізичні особи вносять обов'язковий платіж. Він може стягуватися на багато видів діяльності або власності. Наприклад, на прибуток, на доходи, на майно, туристичний, акцизний, військовий та ін.

Ведення податкового обліку на невеликих підприємствах займаються бухгалтера, а великі компанії доручають це окремим фахівця. Основні обов'язки співробітника полягають в перевірці та погодження декларацій, супроводі аудиту, розробці внутрішніх регламентуючих документів і т.п.

Фірми, які займаються продажем чого-небудь, стикаються з податком ПДВ (на додану вартість). На цьому спеціалізується бухгалтер, який контролює своєчасне формування зобов'язань, реєстр ПН, формує і перевіряє податковий кредит і виконує інші завдання.

Вакансії фахівця з податків розміщені на це сторінці Ogolosha.ua. Сайт зроблений в інтуїтивно-зрозумілому дизайні. На ньому реалізований рубрикатор, система фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. З їх допомогою відшукати потрібне оголошення вийде всього за кілька хвилин.

Також Оголоша має величезну базу резюме. Якщо ви шукаєте роботу - розміщуйте свою кандидатуру на нашій платформі. Публікація абсолютно безкоштовна, а кількість розміщень необмежено.

Детальніше