Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: касир/ інкасатор

Звичайні оголошення

Касир - це фахівець, який відповідає за грошові кошти, що знаходяться в касі підприємства. Він приймає і видає гроші та займається цінної документацією. Ця професія давно вже розрослася на багато спеціалізацій. У бухгалтерії найпоширеніша кваліфікація - це бухгалтер-касир. Він керує розрахунково-касовим обслуговуванням, прийомом, перерахунком, оприбуткуванням розрахунків, оформляє первинні касові документи, веде різні операції, займається видачею заробітної плати та ін.

Також в цій категорії знаходяться вакансії інкасатора. Його обов'язки полягають у перевірці та підрахунку грошей, які необхідно доставляти, контролі правильності заповнення документів, переміщенням фінансових матеріалів, перевезення їх між відправником і адресатом, організація збереження цінностей під час транспортування.

Знайти роботу касиром, касиром-бухгалтером або касиром-інкасатором ви зможете в цій категорії Ogolosha.ua. На сторінці розміщені пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Тут можна впорядкувати оголошення за датою їх появи, місту розміщення, виду зайнятості, рівнем заробітної плати. Користуватися порталом просто й доступно всім. На Оголоші можна розміщувати скільки завгодно публікацій абсолютно безкоштовно!

Детальніше