Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: касир/ інкасатор

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
В Парк Развлечений «Планета», где празднуют незабываемые события и активно отдыхают в семейном кругу, на работу приглашается Кассир рецепции в ТРЦ "Аметист" Петропавловская Борщаговка, ул. Садовая 1Г.Требование : Опыт работы от 1 года. Ответственность, внимание к деталям....
17.11.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Касир/ Інкасатор
Договірна
Компании по перевозке бутилированной питьевой воды «Роганская» срочно проводит набор на должность бухгалтер-кассир со знанием 1С и кассовой дисциплины. Обязанности: - знание 1С на начальном уровне, отчеты по рознице; - знание кассовой дисциплины: ведение кассы, РРО, КУРО, инк...
27.06.2019
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Касир/ Інкасатор
8 500 грн

Касир - це фахівець, який відповідає за грошові кошти, що знаходяться в касі підприємства. Він приймає і видає гроші та займається цінної документацією. Ця професія давно вже розрослася на багато спеціалізацій. У бухгалтерії найпоширеніша кваліфікація - це бухгалтер-касир. Він керує розрахунково-касовим обслуговуванням, прийомом, перерахунком, оприбуткуванням розрахунків, оформляє первинні касові документи, веде різні операції, займається видачею заробітної плати та ін.

Також в цій категорії знаходяться вакансії інкасатора. Його обов'язки полягають у перевірці та підрахунку грошей, які необхідно доставляти, контролі правильності заповнення документів, переміщенням фінансових матеріалів, перевезення їх між відправником і адресатом, організація збереження цінностей під час транспортування.

Знайти роботу касиром, касиром-бухгалтером або касиром-інкасатором ви зможете в цій категорії Ogolosha.ua. На сторінці розміщені пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Тут можна впорядкувати оголошення за датою їх появи, місту розміщення, виду зайнятості, рівнем заробітної плати. Користуватися порталом просто й доступно всім. На Оголоші можна розміщувати скільки завгодно публікацій абсолютно безкоштовно!

Детальніше