Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: касир/ інкасатор

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
На роботу Терміново шукаємо Касира - товарознавця в будівельну галузь, досвід саме такий обовязковий, знання програми 1С, Гр 5/2, до 18 год, ЗП 10500 грн / місяць телефонуйте 067-675-42-77, 050-220-57-85
29.05.2023
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Касир/ Інкасатор
10 500 грн
На роботу Терміново шукаємо Касира - товарознавця в м-н будівельних матеріалів, досвід Касира обовязковий, знання 1С, Графік 5/2, ЗП 11500 грн в місяць, телефонуйте 067-675-42-77, 050-220-57-85
21.02.2022
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Касир/ Інкасатор
11 500 грн

Касир - це фахівець, який відповідає за грошові кошти, що знаходяться в касі підприємства. Він приймає і видає гроші та займається цінної документацією. Ця професія давно вже розрослася на багато спеціалізацій. У бухгалтерії найпоширеніша кваліфікація - це бухгалтер-касир. Він керує розрахунково-касовим обслуговуванням, прийомом, перерахунком, оприбуткуванням розрахунків, оформляє первинні касові документи, веде різні операції, займається видачею заробітної плати та ін.

Також в цій категорії знаходяться вакансії інкасатора. Його обов'язки полягають у перевірці та підрахунку грошей, які необхідно доставляти, контролі правильності заповнення документів, переміщенням фінансових матеріалів, перевезення їх між відправником і адресатом, організація збереження цінностей під час транспортування.

Знайти роботу касиром, касиром-бухгалтером або касиром-інкасатором ви зможете в цій категорії Ogolosha.ua. На сторінці розміщені пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Тут можна впорядкувати оголошення за датою їх появи, місту розміщення, виду зайнятості, рівнем заробітної плати. Користуватися порталом просто й доступно всім. На Оголоші можна розміщувати скільки завгодно публікацій абсолютно безкоштовно!

Детальніше