Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий аналітик

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
ВНИМАНИЕ НАБОР персонала!!! В отдел оптовой торговли! Доход по результатам собеседования.
Учора в 16:46
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Фінансовий аналітик
12 000 грн

Для успішного просування бізнесу потрібен фінансовий аналітик. Це людина, яка займається складанням статистики, вміє ефективно розпоряджатися грошима компанії та заздалегідь розробляє антикризові програми. Головне його завдання - оцінювати обстановку на фондових ринках, цінні папери підприємства й загальний його стан, та, на основі цих даних, прорахувати найбільш вигідні для організації шляхи розвитку.

Посадові обов'язки фахівця залежать від фірми, в якій він працює. Але, в основному, він проводить аналіз тенденцій в галузі компанії, оцінку всіх ризиків, звітів і показників організації, обробляє зібрану інформацію, займається вивченням документації, дає рекомендації керівництву на основі сформованих прогнозів.

Робота фінансового аналітика підходить не всім. Вона має ряд своїх плюсів і мінусів. З позитивних характеристик - це високий дохід, затребуваність, перспективи в кар'єрі, можливість брати участь у професійних тренінгах за рахунок роботодавця. А негативні: малорухлива робота, стреси, одноманітна діяльність з цифрами, висока відповідальність, ненормований робочий графік (під час звітних періодів). Але для деяких ці мінуси навпаки здадуться додатковими плюсами.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені кращі пропозиції для фахівців цієї сфери. Тут є оголошення від роботодавців з усіх регіонів України, на повну, часткову й віддалену зайнятість, з різним рівнем заробітної плати й кваліфікацією. Усі параметри можна налаштувати за допомогою фільтрів. Також тут є можливість відсортувати публікації за часом їх появи на сайті та містом розміщення.

Детальніше