Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий аналітик

Звичайні оголошення

Для успішного просування бізнесу потрібен фінансовий аналітик. Це людина, яка займається складанням статистики, вміє ефективно розпоряджатися грошима компанії та заздалегідь розробляє антикризові програми. Головне його завдання - оцінювати обстановку на фондових ринках, цінні папери підприємства й загальний його стан, та, на основі цих даних, прорахувати найбільш вигідні для організації шляхи розвитку.

Посадові обов'язки фахівця залежать від фірми, в якій він працює. Але, в основному, він проводить аналіз тенденцій в галузі компанії, оцінку всіх ризиків, звітів і показників організації, обробляє зібрану інформацію, займається вивченням документації, дає рекомендації керівництву на основі сформованих прогнозів.

Робота фінансового аналітика підходить не всім. Вона має ряд своїх плюсів і мінусів. З позитивних характеристик - це високий дохід, затребуваність, перспективи в кар'єрі, можливість брати участь у професійних тренінгах за рахунок роботодавця. А негативні: малорухлива робота, стреси, одноманітна діяльність з цифрами, висока відповідальність, ненормований робочий графік (під час звітних періодів). Але для деяких ці мінуси навпаки здадуться додатковими плюсами.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені кращі пропозиції для фахівців цієї сфери. Тут є оголошення від роботодавців з усіх регіонів України, на повну, часткову й віддалену зайнятість, з різним рівнем заробітної плати й кваліфікацією. Усі параметри можна налаштувати за допомогою фільтрів. Також тут є можливість відсортувати публікації за часом їх появи на сайті та містом розміщення.

Детальніше