Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з МСФЗ/ IFRS

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Викладач з МСФЗ, фахівець МСФЗ
Преподаватель по программе АССА Дипифр Требования: опыт в консультировании и подготовке специалистов по мсфо, наличие АССА Дипифр, желательно полная АССА или в стадии получения. Преподаватель может пользоваться собственными наработками а также предоставляемыми учебными материал...
З відео
12.12.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Спеціаліст з МСФЗ/ IFRS
50 000 грн

У компаніях, які взаємодіють з іноземним ринком, а також в західних організаціях, що мають українські підрозділи, існує таке поняття, як МСФЗ - міжнародні стандарти фінансової звітності. Готує її спеціальний співробітник. Його функціями є: регулярне складання обліків, трансформація звітів, готувати їх до перевірок аудитів, співпрацювати з аудиторами, консультувати представників філій.

Ця професія затребувана та високооплачувана. Кількість українських компаній, що виходять на зарубіжну арену, з кожним роком збільшується, тому попит на професіоналів у цій сфері теж зростає. Але стати їм зможе не кожен. Для цього потрібно знати мови, мати досвід роботи в аудиторських організаціях, спеціальний сертифікат і освіту в галузі економіки або менеджменту, аудиту. Також для роботодавців важливо, щоб людина, яка претендує на цю посаду, був акуратним, уважним до деталей, вмів працювати з великим об'ємом інформації.

Дошка оголошень Ogolosha.ua допоможе знайти вакансії спеціаліста по МСФЗ. На цій сторінці ви можете як відгукнутися на пропозиції, так і безкоштовно розмістити публікацію, якщо ви в пошуках співробітника.

Детальніше