Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: внутрішній аудит/ контроль

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Торгово-производственный холдинг сантехнических решений и оборудования приглашает в свою команду Аналитика (департамент складской и транспортной логистики).Обязанности:Формирование еженедельных отчетов по затратам по каждому отделу Проведение анализа «План-факт»...
06.10.2021
Вишневе, Київська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Внутрішній аудит/ Контроль
25 000 грн

У багатьох компаніях існує проблема неефективного використання ресурсів. Організації страждають від нестачі людей, фінансів, інформації або відразу декількох видів ресурсів. Уникнути таких складнощів допоможе фахівець з внутрішнього аудиту. Він проводить контроль податкової та фінансової документації, оцінює ефективність роботи підприємства, дає поради щодо виправлення помилок. Його перевірки важливі, адже вони направляють керівництво на шлях подальшого розвитку компанії.

Влаштуватися на роботу аудитором зможе не кожен. Для цього потрібно отримати вищу економічну освіту, також досвід від трьох років. Також для професіонала важливо вміти і любити працювати з цифрами, розбиратися в кредитах, сумах, заборгованість, мати аналітичний склад розуму, уважність, критичне мислення, комунікабельність.

Вакансії фахівця з внутрішнього аудиту знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. На сайті реалізована зручна система фільтрів, тому можна налаштувати параметри, за якими ви підберете відповідне оголошення. Це може бути вид зайнятості, рівень заробітної плати та ін.

Розміщувати вакансії на Оголоша теж просто. Для цього потрібно натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена!

Детальніше