Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: скарбник

Звичайні оголошення

Скарбник - це досить давня професія, яка існує вже багато століть і пройшла безліч змін. Як і раніше, це престижна спеціальність, але обов'язки в ній інші. У сучасному світі його ще називають ризик-менеджером. Він відстежує платежі підприємства та контролює його ліквідність. При цьому його робота не належить до грошей, які в обороті. Спеціаліст відповідає за запаси, як представник цієї професії в давні часи. Основна його діяльність в першу чергу стосується документації.

Така посада може побут в будь-яких організаціях, в тому числі і державних. Завдання фахівця, відповідального за бюджет країни, відносяться контроль витрат і видача платежів, заснованих на законодавчо-закріплених постановах. У комерційних компаніях ризик-менеджер проводить розрахунки і аналізує зміни на ринку, економічну обстановку. Також він відстежує дефіцити засобів і займається їх множенні, залучаючи інвесторів. Така посада, в основному, є в великому бізнесі. В середньому його обов'язки виконує фінансовий директор, а в малому - бухгалтер або керівник.

Знайти роботу скарбником допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На цій сторінці розміщені вакансії ризик-менеджера з усіх регіонів України. На Оголоша величезна база пропозицій у всіх сферах: від бухгалтерії до нерухомості. Користуватися сайтом і публікувати пости просто. Усі розміщення безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше