Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий контролер

Звичайні оголошення

Бізнес - це постійні доходи й витрати, виплати податків, закупівлі, зарплати й т.п. Для того, щоб правильно організовувати грошовий обіг, керівники невеликих організацій наймають бухгалтера. У великих компаніях роботи з грошима набагато більше, тому там не обійтися без фахівців вузького профілю. До таких належить професія фінансовий контролер. З назви зрозуміло, що це людина, яка контролює засоби фірми. Також в її ключові завдання входить складання плану витрат і розробка бюджету. Ця посада є на великих підприємствах і в банках.

Точний перелік обов'язків залежить від специфіки фірми та вимог керівництва. В основному, його функції полягають в:

- контролі проведення грошових операцій на, їх правильності виконання;
- аналіз фінансів;
- здійснення розрахунків;
- побудова і вивчення моделей матеріальних процесів;
- розробка і впровадження механізмів для мінімізації оподаткування (відповідно до чинного законодавства);
- ведення звітності;
- генерування систем раціонального використання ресурсів.

Для того щоб відгукнутися на вакансію фінансового контролера, необхідно добре розбиратися в економіці, вміти працювати з ПК, офісною технікою. Також потрібно мати спеціальну освіту. Багато роботодавців вимагають досвід від 1 року на аналогічній посаді або бухгалтером.

На Ogolosha.ua зібрані тисячі вакансій в різних сферах життя. Тут можна швидко знайти роботу, адже щодня база сайту поповнюється новими актуальним оголошеннями з усіх регіонів України. Користуватися порталом дуже просто, завдяки інтуїтивно-зрозумілому дизайну. Розміщувати публікації теж легко. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити оголошення" вгорі сторінки, вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Уся процедура займає кілька хвилин і абсолютно безкоштовна.

Детальніше