Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фінансовий і управлінський облік

Звичайні оголошення

Для ефективного ровитку бізнесу постійно потрібно вести обліки різних видів. У невеликих організаціях їх трохи й масив роботи не такий об'ємний, як у великих компаніях. Тому всією діяльністю, пов'язаною з фінансами, займається один або кілька бухгалтерів. На великих підприємствах кожен відповідає за свою вузьку спеціалізацію. Це стосується і фахівця з фінансового та управлінського обліку.

Він допомагає розібратися, наскільки ефективний бізнес, чи варто підвищувати зарплати співробітникам, купувати чи рекламу, варто скоротити деякі витрати і скільки, які напрямки потрібно закрити, а в розвиток яких вкладати більше. Та все це, в основному, включає в себе управлінський облік. Фінансовий же вміщує інформацію, яка необхідна для складання звітності про діяльність фірми: її результатів з фінансів, витрати, доходи, платежі, засобах, заборгованість.

Знайти роботу фахівець може в цій категорії Ogolosha.ua. Тут пропозиції розміщують роботодавці з усіх регіонів України. Оголошено має окремий розділ, де ви можете залишити своє резюме. Розміщення публікацій абсолютно безкоштовне, а їх кількість необмежена.

Детальніше