Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: банщик

Звичайні оголошення

У світі існує безліч різноманітних професій. Хтось займається всім відомою і зрозумілою справою (наприклад, вчитель, продавець, бухгалтер), а у когось обов'язки цікаві й незвичайні. До таких людей можна віднести банщиків або парильників. Головна функція цих фахівців - професійно виробляти ширяння людей.

Така діяльність затребувана в багатьох SPA-центрах, салонах краси, професійних лазнях і саунах. Банщик може ще брати замовлення з виїздом на будинок або інші парні. Крім парки, в його обов'язки може входити масаж, протирання, миття, обгортання та інші оздоровчі процедури.

Щоб влаштуватися на роботу парильщиком, потрібно мати досвід і глибокі знання в правильній розпалюванні лазні, оптимальних температурах для людей з різним типом статури і здоров'ям, всі види протипоказань, як правильно парити, які віники підходять для кожного випадку, що за компоненти використовувати і т. п. Якщо ви хочете влаштуватися на цю роботу без досвіду, можна знайти роботодавців, готових навчати новачків.

Зайнятися пошуком вакансій краще на Ogolosha.ua. На нашому сайті представлено безліч професій у всіх сферах життя. Знайти потрібну вам допоможе зручний рубрикатор, оптимізована система фільтрів і пошуковий механізм. Розміщувати оголошення на Оголоша теж просто. Також це дуже вигідно, адже всі публікації на нашій платформі абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше