Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хореограф

Звичайні оголошення

Вивчає, викладає танцювальне мистецтво, а також ставить хореографічні твори хореограф. Спеціаліст займається тренуванням танцюристів, організацією репетицій і виступів. Найпоширеніше місце роботи у тренерів - це школи танців або студії. Також вони можуть працювати в театральних трупах, на знімальних майданчиках, ставити танці командам, робити танцювальні шоу і тренує власний балет.

Його обов'язки базуються на навчанні танцюристів і вдосконаленні їх майстерності, постановці танців, номерів, репертуарів, допомоги в організації виступу, проведення майстер-класів та уроків.

Якщо ви хочете знайти роботу хореографом - відгукуйтеся на вакансії, розміщені в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з різних регіонів України. Підібрати відповідне можна, відсортувавши пости. Наприклад, ви можете налаштувати рівень заробітної плати, вид зайнятості та інші параметри. Опублікувати оголошення теж просто, достатньо натиснути на кнопку у верхній частині сторінки, вибрати рубрику й заповнити форму. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а кількість їх додавань необмежена.

Детальніше