Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хостес

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Приглашаем девушек на работу . Хостес.
03.10.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Хостес
Договірна
Администрация в офис
Возьму человека помощь в администрации офиса.Приветствую: опыт работы в администрации, быструю обучаемость, позитивный настрой.Обязанности: этично работать с клиентами по телефону и при их встрече, распределение работы между помощниками, грамотное ведение отчетной докумен...
16.09.2021
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Хостес
Договірна
Требуется хостес в салон!
Хостес, девушка, в салон. Ежедневная оплата. Без опыта работы.Требуется молодая, коммуникабельная, энергичная девушка. Возраст 18+ Находимся в 10 минутах ходьбы от метро Университет. Салон ""Афродита"" объединение ОЛИМП Требования: Девушка с высокими комуникативными навы...
30.07.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Хостес
25 000 грн

Хороший сервіс - це половина успіху любо компанії, яка надає послуги. Починаючи з входу, клієнт повинен відчувати, що вона важливий для організації, йому готові допомогти, вирішити його проблему або закрити потребу. У багатьох закладах, салонах краси, SPA-центрах, спорт-клубах є людина, яка зустріне гостя і доброзичливо проведе його до потрібного місця. Така посада називається хостес.

В основному, кандидатів на цю позицію роботодавці беруть дівчат приємної зовнішності. Але є деякі компанії, які готові наймати хлопців, все залежить від місця і концепції. Хостес необхідно бути доброзичливим, комунікабельною людиною, володіти терплячістю і дипломатичністю, з поставленим грамотною мовою.

Знайти роботу хостес в сфері «краса, фітнес, спорт» можна в цій категорії Ogolosha.ua. Тут роботодавці з усіх регіонів України розміщують свої вакансії. Підібрати оптимальну для себе можна на повну, неповну або часткову зайнятість, кандидатам без досвіду і зі стажем, з різним рівнем заробітної плати й т.д. Для цього потрібно налаштувати фільтри вгорі сторінки. Наш сайт має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, зручний рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше