Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хостес

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Давно есть желание хорошо зарабатывать и работать с людьми? Нам необходим человек с талантом общения с людьми, и мы ищем именно тебя. С нашей стороны гарантируем что тебе понравится у нас, а с твоей стороны ожидаем позитивность на все 500%! Что мы предлагаем: Уютную атмосф...
20.11.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Хостес
16 000 грн
Хостесс танцовщица модель вокалистка Турция (без опыта)
Международное агентство AriStar с отличной репутацией на рынке труда проводит набор девушек клубные модели в элитные ночные клубы Турции.Рассмотрим без опыта работы Условия: Предоставляется бесплатное проживание в комфортабельном отеле со всеми условиями( круглосуточная гор....
01.03.2020
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Хостес
50 000 грн

Хороший сервіс - це половина успіху любо компанії, яка надає послуги. Починаючи з входу, клієнт повинен відчувати, що вона важливий для організації, йому готові допомогти, вирішити його проблему або закрити потребу. У багатьох закладах, салонах краси, SPA-центрах, спорт-клубах є людина, яка зустріне гостя і доброзичливо проведе його до потрібного місця. Така посада називається хостес.

В основному, кандидатів на цю позицію роботодавці беруть дівчат приємної зовнішності. Але є деякі компанії, які готові наймати хлопців, все залежить від місця і концепції. Хостес необхідно бути доброзичливим, комунікабельною людиною, володіти терплячістю і дипломатичністю, з поставленим грамотною мовою.

Знайти роботу хостес в сфері «краса, фітнес, спорт» можна в цій категорії Ogolosha.ua. Тут роботодавці з усіх регіонів України розміщують свої вакансії. Підібрати оптимальну для себе можна на повну, неповну або часткову зайнятість, кандидатам без досвіду і зі стажем, з різним рівнем заробітної плати й т.д. Для цього потрібно налаштувати фільтри вгорі сторінки. Наш сайт має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, зручний рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше