Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: дієтолог

Звичайні оголошення

На здоров'я, зовнішній вигляд і фізичну форму людини сильно впливає його харчування. Щоб відчувати себе добре, потрібно їсти корисну для організму їжу. Але зрозуміти, яка їжа принесе нам користь, самому складно. Для цього потрібен фахівець - дієтолог. Нутриціолог (професія має ще й таку назву) підбирає раціональне і збалансоване індивідуальне харчування. Він враховує всі фактор: вік, стать, вага, зріст, особливості організму, його стан і цілі людини.

Послуги фахівця можуть знадобитися кожному. До них вдаються люди з проблемами зі здоров'ям, ті, хто хоче поліпшити раціон, зробити його корисним, ті, хто мають надлишкову або недостатню масу тіла, захворювання гастроентерологічного характеру, розлад харчової поведінки, спадкові захворювання, що вимагають додержання дієти.

Вакансії дієтолога, нутриціолога можна знайти в цій категорії Ogolosha.ua. Підібрати підходящу пропозицію вам допоможе наш зручний рубрикатор, система фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Усі оголошення можна відсортувати за датою появи на сайті і місту розміщення.

Якщо ви роботодавець, який в пошук співробітників - Оголоша допоможе й вам. Ви можете розміщувати на порталі вакансії абсолютно безкоштовно і без обмежень у кількості публікацій!

Детальніше