Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: візажист

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Потрібен викладач у модельну школу для ведення лекцій з візажу в Києві. Лекція для підлітків. Заняття по неділях, раз на місяць. Тема лекцій: денний макіяж і вечірній макіяж, практика макіяжу на собі.
13.09.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Візажист
400 грн
Аренда места визажист -бровист
Аренда места визажиста-бровиста.ЖК Столичный!
30.09.2021
Васильків, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Візажист
Требования: уверенный пользователь ПК, наличие аккаунтов в соц.сетях, грамотная речь Обязанности: проведение мастер-классов, тестирование продукции бренда, создание отзывов о продукции компании Условия работы: путешествия за счёт компании 1-4 раза в год, премии, оплата на карту...
13.08.2021
Белз, Львівська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Візажист
20 000 грн
Требуется Администратор
Администратор в салон.Салон «Афродита», в поисках ответственной, коммуникабельной девушки, приятной внешности. З/П 30.000-35.000Требования: Возраст от 18-30 лет. Хорошая дикция. Комуникативные навыки на высоком уровне Желание развиваться и работать на результат Мож...
30.07.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Візажист
20 000 грн

Візажист - це професіонал, який зможе зробити ідеальний макіяж для всіх випадків життя. Фахівців сфери краси можна розділити на три кваліфікації: візажист-косметолог (займається не тільки нанесенням косметики, а й комплексним доглядом за шкірою обличчя), візажист-стиліст (ще й підбере стильний образ) і візажист-універсал (використовує техніки різних рівнів складності).

Сьогодні фахівці цього профілю можуть надавати додаткові, популярні серед дівчат, послуги: нарощування, ламінування, ботокс вій, перманентний макіяж, фарбування брів і надання їм форми. Часто майстри вибирають для себе вузьку спеціалізацію і працюють винятковою з нею. Найбільш затребувані - це лашмейкери і бровісти.

Маленькі салони і більше центри краси шукають кваліфікованих співробітників, тому залишають свої пропозиції на Ogolosha.ua. В цій категорії нашого сайту ви легко зможете знайти роботу візажистом. Для цього вам достатньо вибрати пропозицію і відгукнутися на нього. У цьому вам допоможе наша система фільтрів: позначайте потрібні параметри, і механізм відразу відсортує невідповідні вакансії. Наприклад, ви можете підібрати цікавить вас вид зайнятості або бажану заробітну плату.

Розміщувати оголошення на ОГОЛОША так само просто. Вам необхідно натиснути кнопку «створити», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Наша платформа дозволяє публікувати пости абсолютно безкоштовно, незалежно від їх кількості.

Детальніше