Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інструктор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуется тренер тренажерного зала в фитнес клуб "Атлетико" Условия сотрудничества: - сотрудничество по договору; - удобный и гибкий график рабочего дня; - возможность профессионального роста; - спортивный и дружный коллектив; - достойная зарплата ( от 10 000- 35 000 г...
12.05.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Інструктор

Приходячи в зал або на заняття з будь-якого виду спорту, в більшості випадків людині важко зрозуміти, що йому робити і яку техніку застосовувати. Для управління тренуваннями людини потрібен інструктор. Спеціаліст може займатися індивідуально з клієнтом або проводити групові заняття. Він розробляє систему вправ, показує, як їх виконувати, стежить за правильністю виконання і допомагає домогтися поставлених клієнтом результатів.

У спорт-клубах, фітнес-залах є посада фітнес-інструктора, а також інструктора з йоги, з бодібілдингу, аеробіки, пілатесу, плавання та ін. Щоб працювати в цій галузі, потрібно мати спеціальні навички, освіту або курси, досягнення, знати техніку і правильні методики.

Вакансії інструктора розміщують в цій категорії Ogolosha.ua. На сторінці можна впорядкувати пропозиції за різними параметрами: час появи на сайті, місто проживання, рівень заробітної плати, вид зайнятості і ін.

Опублікувати оголошення на Оголоша можна абсолютно безкоштовно й без обмежень в їх кількості. Для того, щоб розмістити вакансію, необхідно натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику, заповнити опис. Точно так само можна додавати своє резюме в однойменній категорії. На оголошено все легко і доступно кожному!

Детальніше