Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: майстер манікюру

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Аренда места мастера маникюра
Сдается в в аренду место мастера маникюра!ЖК Столичный!0671531486
09.07.2021
Васильків, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Майстер манікюру

Все про нігті знає майстер манікюру. Він робить руки доглянутими, красивими і консультує, як правильно за ними доглядати. З його роботою знайома майже кожна дівчина і чимало хлопців. Їхні послуги затребувані і попит на них не перестає рости. Багато записуються до фахівця за кілька тижнів або місяць. У професіоналів забитий практично кожен день.

Що конкретно входить в обов'язки майстра? Його день починається з проведення дезінфекції інструментів і робочого місця. Процедура проводиться після кожного відвідувача. У роботі з клієнтом він: проводить чистку нігтьової пластини, видаляє кутикулу, надає форму і завдає гель-лак, шелак, малює дизайн, робить педикюр, ванночки і масажі для рук і ін.

Вакансії майстри манікюру з усіх регіонів України розміщують в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу на неповну, повну або часткову зайнятість, кандидатам без досвіду і т.д. Система фільтрації допомагає швидко відсортувати оголошення за різними параметрами. Також на дошці можна розмістити вакансії за датою їх додавання і місту розміщення.

В окремій рубриці здобувач може опублікувати резюме. Усі публікації на оголошено абсолютно безкоштовні.

Детальніше