Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: колорист

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Перукар - колорист стажер
До команди PIED-DE-POULE ми запрошуємо на безкоштовне навчання Перукаря-колориста стажера Повна зайнятість, повний день.Вітаю, мене звати Кольченко Єгор, співзасновник мережі салонів краси бізнес-класу PIED-DE-POULE.У наших салонах надають понад 100 видів послуг у таких...
13.12.2023
Володимир-Волинський, Волинська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Колорист
Договірна

Більшість представниць жіночої статі хоча-б раз в житті вдавалися до фарбування свого волосся. Комусь просто не подобається їх колір, хтось - хоче змін, а хтось - любить експерименти. Щоб фарбування було проведено без шкоди для волосяних цибулин, а фінальний результат був естетичним і стильним, довірити його краще перукарю-колористу.

Майстер даного профілю робить фарбування різних видів і рівнів складності. Від однотонних окрасів до технік омбре, балаяж і колорування. Також фахівець проводить консультації по догляду за фарбованим волоссям.

Щоб працювати колористом, необхідно мати відповідну освіту або пройти курси. Для роботи в салонах вищого класу й зарплати більше середньої потрібно постійно підвищувати свою кваліфікацію, проходити тренінги й отримувати відповідні сертифікати.

Вакансії перукаря-колориста ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Усі оголошення на нашому порталі розподілені за рубриками. Відшукати потрібне можна за допомогою оптимізованого пошукового механізму, а впорядкувати публікації - за допомогою системи фільтрів. Ви можете вибрати вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту, розподілити роботу по часу їх появи і місту розміщення.

Опублікувати оголошення на Оголоша можна абсолютно безкоштовно і без обмежень у кількості розміщень. Також процедура публікації дуже проста: натисніть кнопку "створити" у верхній частині сторінки, виберіть відповідну рубрику і заповніть опис.

Детальніше