Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: стиліст

Звичайні оголошення

Стиль відображає особистість людини, його справжнє «я». Кожен одягається по якомусь принципом. Але не у всіх виходить правильно поєднувати речі і відчувати себе в них комфортно. Допомогти в цьому може стиліст. Він навчить бути стильним і підкреслить кращі риси зовнішності за допомогою одягу.

Стиліст-іміджмейкер супроводжує клієнта по магазинах і дає поради по поєднанню, вчить самостійно підбирати образи, розбирає гардероб підопічного, коментуючи актуальність і сполучуваність речей, підходять вони чи ні. Також стиліст створює новий стиль, допомагає усунути недоліки.

Спеціалізується стиліст-іміджмейкер і на одязі для фотосесії, зйомок і сцени. Він збирає «луки» моделям, телеведучим, блогерам, артистам, а також політикам і бізнесменам. Спеціаліст може підбирати образ клієнту на один випадок, а потім переходити до іншого, або - працювати з однією людиною постійно.

Вакансії стиліста ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з різних регіонів України. Підібрати відповідне можна, відсортувавши оголошення. Наприклад, вибрати фільтри «вид зайнятості», «рівень заробітної плати», «освіта» та ін.

Детальніше