Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: стиліст

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Парикмахер/Стилист/Визажист
В VIP резиденцию в Саудовской Аравии требуется парикмахер/стилист/визажист с опытом работы в отелях 5*, салонах VIP или на пассажирских судах. Желателен опыт работы от 5 лет. !!!знание английского обязательно!!! Пакет от работодателя: зарплата, билеты (перелёты), страховани...
28.09.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Стиліст
3 500 у.о.
Работа в сезоне,Болгария,море. официальное трудоустройство,контракт,соц.пакет,разрешение на работу.Бессплатная дорога,проживание,питание. 1.Мастер маникюра,женщина с не меньше 5 лет опита работи и сертификати о квалификации. Работа с начало мая по сентябре. График работи-6 ра...
02.06.2020
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Стиліст
600 євро
320 євро

Стиль відображає особистість людини, його справжнє «я». Кожен одягається по якомусь принципом. Але не у всіх виходить правильно поєднувати речі і відчувати себе в них комфортно. Допомогти в цьому може стиліст. Він навчить бути стильним і підкреслить кращі риси зовнішності за допомогою одягу.

Стиліст-іміджмейкер супроводжує клієнта по магазинах і дає поради по поєднанню, вчить самостійно підбирати образи, розбирає гардероб підопічного, коментуючи актуальність і сполучуваність речей, підходять вони чи ні. Також стиліст створює новий стиль, допомагає усунути недоліки.

Спеціалізується стиліст-іміджмейкер і на одязі для фотосесії, зйомок і сцени. Він збирає «луки» моделям, телеведучим, блогерам, артистам, а також політикам і бізнесменам. Спеціаліст може підбирати образ клієнту на один випадок, а потім переходити до іншого, або - працювати з однією людиною постійно.

Вакансії стиліста ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з різних регіонів України. Підібрати відповідне можна, відсортувавши оголошення. Наприклад, вибрати фільтри «вид зайнятості», «рівень заробітної плати», «освіта» та ін.

Детальніше