Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: тренер

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Аренда залов - набор тренеров/инструкторов (Оболонь/Теремки)
КЛУБ ИСКУССТВ “У СИН” (5 стихий) набирает тренеров/инструкторов по разным направлениям. Оболонь, 0667333418 – Евгений (Оболонский проспект 9-а ) Теремки, 0933001177 - Дмитрий (ул. Якубовского 7-Д) Вдруг полезно будет тебе, или же дашь полезные контакты мне. Есть залы на ОБОЛО...
12.06.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Тренер
300 грн
Спортивные девушки ждут тренера
02.10.2021
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Тренер
250 грн

Спорт це життя! Для кого-то це просто вираз, а хтось дійсно живе постійними тренуваннями і спортивними змаганнями. Професійні спортсмени вкладають багато сил і енергії в підвищенні своєї майстерності. А допомагають їм у цьому тренера. Вони виявляють здібності людини й сприяють їх розкриттю.

Професія ділиться на кілька спеціалізацій: масовий спорт (фахівці працюють в різних залах, клубах, школах, де навчають маленьких спортсменів), індивідуальні тренування (довгий час тренує одну людину і допомагає йому досягати успіхів у своєму виді), командний (тренує команди по футболу, волейболу, плавання, баскетболу та ін. до матчів).

Знайти роботу тренером можна в цій категорії Ogolosha.ua. Для цього достатньо вибрати відповідну вакансію і відгукнутися на неї. Підібрати потрібну пропозицію легко, завдяки зручній системі фільтрів. Вгорі сторінки кандидат може вибрати тип зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інші параметри.

Роботодавцям, які хочуть розмістити вакансію, теж не має бути зустрічатися зі складнощами на оголошено. Все просто: наживає кнопку «створити оголошення», вибираєте потрібну рубрику і заповнюєте форму. Усі публікації абсолютно безкоштовні й без обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше