Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: бібліотечна справа

Звичайні оголошення

У бібліотечній справі найвідоміша професія - це бібліотекар. Ця людина відповідає за книги, видає їх відвідувачам і допомагає визначитися, якщо ті не знають, що їм почитати. Його головне завдання - регулювання видачі книжок і повернення їх читачами. Також він займається заповненням читацьких абонементів і стежить за збереженням фонду. Крім цього, в роботу бібліотекаря може входити: складання і ведення електронних баз даних і паперових каталогів, створення тематичних стендів, організація заходів, замовлення нових книг.

У бібліотеці є й інші посади, які важливі для її успішної діяльності. Наприклад, директор, його помічник, науковий співробітник, бібліотекар-каталізатор, фахівець з обліково-депозитарних документації, по превентивної або масової консервації фондів, з бібліотечно-виставкової діяльності та інші.

Знайти роботу в бібліотечній справі вам допоможе Ogolosha.ua. На цій сторінці дошки оголошень роботодавці розміщують свої пропозиції в цій сфері. Тут можна підібрати вакансії з різним рівнем заробітної плати, видом зайнятості, освітою. Також тут можна легко розміщувати необмежену кількість безкоштовних вакансій.

Детальніше