Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: лаборант

Звичайні оголошення

У науковій, медичній та освітній сфері є така професія, як лаборант. Це людина, яка займається підготовкою обладнання до роботи, а також може проводити різні дослідження, аналізи або експерименти. Конкретні обов'язки фахівця залежать його робочого місця. Така посада є в школах і вузах, лікарнях, науково-дослідницькі центри.

Робота лаборанта розділяється на галузі. Він може спеціалізуватися на хімічному аналізі продуктів і матеріалів, працювати в екологічній сфері, в галузі медицини, бути лаборантом-аналітиком і т.п.

Вакансії лаборанта ви знайдете в цій категорії Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції від роботодавців з різних регіонів України. Відсортувати їх допоможе наша система фільтрів. З її допомогою можна налаштувати вигляд зайнятості, рівень заробітної плати та освіту. Усі параметри знаходяться у верхній частині сторінки. Також на нашому порталі ви зможете розмістити оголошення за датою їх розміщення або оплаті. Вибравши місто, перед вами з'являться пропозиції, які прив'язані виключно до цього місця. Наша дошка зроблена максимально комфортною для користувача. Тут можна додавати оголошення абсолютно безкоштовной без обмежень в їх кількості.

Детальніше