Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з навчання персоналу

Звичайні оголошення

На Ogolosha.ua є багато вакансій для кандидатів без досвіду. Роботодавці готові навчати новачків. Але як саме? У маленьких організаціях цим може займатися керівник або один з досвідчених співробітників. Великі компанії, в основному, наймають фахівця з навчання персоналу. Деякі підприємства відкривають цілі відділи по даному напрямку.

Тренера спеціалізуються не тільки на нових співробітників, а й підвищують кваліфікацію працівникам фірми, організовують для них тренінги, курси та семінари. В їх завдання входить розробка навчальних програм, планів, інструкцій, презентацій, кейсів. Вони самі проводять заняття або запрошують на них інших спікерів. Бізнес-тренера аналізують результати ефективності, ведуть звітність і коректують програми.

Вакансії фахівця з навчання персоналу ви знайдете в цій категорії оголошено. Усі публікації на дошці розподілені за рубриками, що допомагає легко орієнтуватися по сайту. Для пошуку можна так само використовувати пошуковий рядок. Досить вбити в неї ключовий запит і потрібне з'явиться перед вами. Відсортувати оголошення допоможе система фільтрів. З її допомогою можна налаштувати вигляд зайнятості, рівень заробітної плати та інші параметри.

Детальніше