Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: науковий співробітник

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
CAS Number:500-66-3 Molecular formula:C11H16O2 Molecular weight:180.24 EINECS No.: 207-908-8 if you have any question, please feel free contact me.
20.03.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Науковий співробітник
60 грн

Науковий співробітник - це вчений, який повністю присвятив себе науці й займається нею в дослідних інститутах, вузах, на підприємствах. Дана посаду розділяється на кваліфікації, від яких залежать обов'язки дослідників. Перша - це молодший працівник науки. Він бере участь в проведенні досліджень, експериментів, спостережень і вимірювань. Щоб отримати цей ступінь, необхідно пропрацювати більше 3 років дослідником-стажистом. Наступний щабель - просто науковий співробітник. Він також проводить дослідницьку роботу, збирає і аналізує інформацію, бере участь в складанні методичних програм. Для отримання цієї кваліфікації потрібно 5 років досвіду. Керує групою при дослідженні самостійних тем старший працівник, а ведучий - по окремим проблемам, тем або завдань.

Якщо ви хочете знайти роботу за однією з цих професій - вам допоможе ця категорія Ogolosha.ua. Тут розміщуються пропозиції від роботодавців з усіх регіонів України. Підібрати відповідне допоможе наш зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і система фільтрів. Усі публікації на Оголоша можна залишати абсолютно безкоштовно, а їх кількість необмежена.

Детальніше