Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: психолог

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Нужны психологи
Era Expertov - Первый образовательный маркетплейс в СНГ с ежемесячной подпиской. Предлагаем сотрудничество для талантливых специалистов, экспертов и спикеров из различных сфер, которые МОГУТ и ГОТОВЫ регулярно записывать полезный контент и ЗАРАБАТЫВАТЬ. Здесь соединена лучшая пра...
24.12.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Психолог
12 000 грн
Требуется психолог, психотерапевт
Profskill ищет психологов и психотерапевтов. Не важно есть ли у Вас опыт преподавания или соответствующее образование, или Вы только планируете начать свою карьеру. ВАКАНСИИ есть для каждого желающего.Получите интересную работу и зарабатывайте хорошие деньги в удобное для в...
23.07.2019
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Психолог
500 у.о.
Досвід роботи, комунікативність, вміння працювати з учнями та педагогічним колективом, відповідальність.
12.06.2019
Полтава, Полтавська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Психолог
4 000 грн

Ментальне здоров'я точно так само важлиове, як і фізичне. Стреси й психологічні травми часом можуть принести більше шкоди людині, ніж зламана рука або застуда. Боротися з ними допомагає психолог. Його основне завдання - слухати. Він не пише укладення і не призначає препарати (це вже компетенції психотерапевта), цей фахівець направляє клієнта в правильне русло і дає можливість йому самому дістатися до вирішення проблем і знайти душевний спокій. В основному, це робиться шляхом навідних запитань, тестів, вправ.

Робота психолога сьогодні проходить як офлайн, так і онлайн. Він може працювати на себе або на компанію. Така посада поширена в школах, садочках, в соціальних установах, в лікарнях, в поліції, військових підрозділах. Також найняти фахівця можуть і багато приватних компаній, незалежно від їх сфери діяльності.

Знайти роботу за цією професією допоможе Ogolosha.ua. На цій сторінці нашої дошки розміщуються пропозиції від роботодавців з різних регіонів України. За допомогою нашої системи фільтрів ви зможете підібрати підходяще для себе. Для цього потрібно налаштувати параметри у верхній частині сторінки. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіта та ін.

Детальніше