Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: психолог

Звичайні оголошення

Ментальне здоров'я точно так само важлиове, як і фізичне. Стреси й психологічні травми часом можуть принести більше шкоди людині, ніж зламана рука або застуда. Боротися з ними допомагає психолог. Його основне завдання - слухати. Він не пише укладення і не призначає препарати (це вже компетенції психотерапевта), цей фахівець направляє клієнта в правильне русло і дає можливість йому самому дістатися до вирішення проблем і знайти душевний спокій. В основному, це робиться шляхом навідних запитань, тестів, вправ.

Робота психолога сьогодні проходить як офлайн, так і онлайн. Він може працювати на себе або на компанію. Така посада поширена в школах, садочках, в соціальних установах, в лікарнях, в поліції, військових підрозділах. Також найняти фахівця можуть і багато приватних компаній, незалежно від їх сфери діяльності.

Знайти роботу за цією професією допоможе Ogolosha.ua. На цій сторінці нашої дошки розміщуються пропозиції від роботодавців з різних регіонів України. За допомогою нашої системи фільтрів ви зможете підібрати підходяще для себе. Для цього потрібно налаштувати параметри у верхній частині сторінки. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіта та ін.

Детальніше