Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: методист

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Факультет комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка шукає співробітника для роботи в деканаті.
28.10.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Методист
Организация методической работы в детском саду. Работа с воспитателями по планированию, проведению занять с детьми, повышению квалификации. Обязательное условие: высшее дошкольное образование
21.07.2020
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Методист
5 000 грн

Методисти займаються вивченням і розробкою методів викладання. Людина, що займає таку посаду, планує діяльність викладачів і вчителів, координує їх роботу, організовує підвищення кваліфікації педагогів (семінари, курси, лекції, тренінги тощо). Всі освітні установи мають таку позицію. Працювати цей фахівець може в школі, дитячому садку, вузі, коледжі, технікумі, центрах.

У цій категорії Ogolosha.ua ви знайдете вакансії методиста. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з усіх регіонів України. Підібрати відповідну вам допоможе наша система фільтрів. Вгорі сторінки можна налаштувати рівень заробітної плати, вид зайнятості, бажане освіту. Також на Оголоша можна розмістити оголошення за датою їх публікації.

Якщо ви шукаєте співробітника, наша дошка стане в нагоді і вам. Для того щоб додати вакансію, потрібно натиснути на кнопку «створити», вибрати потрібну рубрику і заповнити опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше