Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: організатор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Умови роботи:Пройти навчання (1 день) Відповідати у Діректі ( по шаблонам) Вести сторінку в інстаграмі ( всі шаблони надаються) Гнучкий робочий графік - 2-3 години в деньВимоги до кандидата:16-30 років Здатність швидко навчатися Бажання працювати Для тих хто не...
23.08.2023
Павлоград, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Організатор
15 000 грн

Організованість важлива в будь-якій справі. Сфера освіти не є винятком. Щоб робота педагогів була структурованою, а діяльність освітнього закладу налагодженої, потрібен організатор навчального процесу. Така посада є і в багатьох центрах, курсах, спеціалізованих школах тощо. Фахівці повинні бути відповідальними й мати аналітичний склад розуму. Також важливі: комунікабельність, активна життєва позиція, навички ділового спілкування, вміння знайти вихід з будь-якої ситуації і стійкість до стресів.

Вакансії організатора в сфері освіти знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу на повну неповну або часткову зайнятість, а також віддалено. Кандидати без досвіду й студенти останніх курсів теж можуть знайти відповідні пропозиції для себе. Якщо в цій категорії ще не з'явилася потрібна пропозиція, її можна зустріти в спеціальній рубриці Оголоші для людей на початку кар'єри.

Для збільшення шансів працевлаштуватися рекомендуємо розмістити резюме в однойменному розділі. Багато роботодавців переглядають кандидатів ще до публікації вакансії. Усі оголошення розміщуються на нашому сайті абсолютно безкоштовно, незалежно від їх кількості.

Детальніше