Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: педагог-організатор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Потрібні Автори студентських робіт
Вільний графік, віддалена робота, при реєстрації пред'явити диплом або студентський квиток, розгляд кандидата протягом 24 годин. Посилання на сторінку реєстраціїhttps://kabinetavtora.com/author/regStart?ref_au=10010804
25.10.2023
Запоріжжя, Запорізька область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Педагог-організатор
35 000 грн

Педагог-організатор займається організацією дозвілля дітей в школах і дитячих садах. Його основні завдання полягають в плануванні роботи гуртків, секцій, клубів на території навчального закладу, проведенні заходів, екскурсій, походів й іншої позакласної діяльності.

Професія стоїть на стику відразу декількох областей: педагогіки, психології та культури. Педагогу необхідно добре розбиратися в методах залучення дітей різних категорій до додаткових загальноосвітніх програм, вміти спілкуватися і знаходити підхід до різного контингенту учнів, розбиратися в аспектах проведення свят та інших заходів.

З перерахованого вище випливають вимоги до претента на посаду організатора. Головна - це наявність вищої педагогічної освіти. Потім йде «аналогічний досвід», але є роботодавці, які готові розглянути кандидатів і без нього. Педагог повинен мати навички планування, організаторські здібності, креативність, бути доброзичливим і подобається дітям.

Для тих, хто шукає роботу педагогом-організатором, вакансії розміщуються в цій категорії Ogolosha.ua. На сайті є система фільтрів, яка допоможе розподілити оголошення по виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Детальніше