Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: логопед

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Приватний садочок потребує твоїх золотих рук! Лівий Берег, вул. Верещагина 99 Неповна зайнятість. Також готові взяти студента, пенсіонера. Опис вакансії Вимоги: Досвід роботи на посаді кухаря або помічника кухаря; Пунктуальність, охайність, порядність; Відсутність шк...
12.01.2024
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Логопед
8 000 грн
Ищем няню на 3-4 раза в неделю, м. Осокорки
Условия работы в семье: - График 3-4 дня в неделю, 8.00 – 14.00, - Работа в г. Киеве, ,ст.м. Осокорки, - Заработная плата 18200 грн/месяц.Функциональные обязанности: - Уход за ребенком, организация режима дня, - Приготовление пищи для ребенка, кормление, - Обучение ре...
17.05.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Логопед
18 200 грн

Виправленням помилок в вимові звуку займається логопед. Цей фахівець може працювати як з проблемами дитячого мовлення, так і дорослої. Поширеною така професія стала не так давно, трохи більше п'ятдесяти років тому. З'явилася вона в Європі в сімнадцятому столітті, до цього часу людство не вважало дефекти мови складністю.

Лікарі-логопеди працюють в сфері медицини та освіти. Така посада є в дитячих поліклініках, садах, школах, дошкільних установах, центрах реабілітації. Вони коректують вимови пацієнта. Вони аналізують проблему, з'ясовують, які причини, симптоми, як вона протікає. Лікар проводить вправи, для дітей - в ігровій формі. Іноді розгадка може критися в певних захворюваннях, тому лікар-логопед може підключити інших фахівців: невропатологів, отоларингологів, ортодонтологи та інших.

Знайти роботу логопедом допоможе дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Тут вакансії публікують роботодавці з різних регіонів. Підібрати підходящу допоможуть: наша система фільтрів, зручний рубрикатор і пошуковий механізм.

Детальніше