Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: еколог

Звичайні оголошення

Еколог - це фахівець, який професійно дбає про навколишнє середовище. Його обов'язки: вивчати вплив промислових відходів на стан води, землі, повітря, рослин, тварин і людей; організовувати контроль радіоактивних продуктів; оцінювати наслідок запуску космічних ракет; виявляти причини забруднення; прогнозувати наслідки, які можуть трапитися при розвитку тієї чи іншої ситуації. Точний перелік завдань залежить від місця роботи фахівця. Наприклад, така посада може бути в природоохоронних організаціях, на промислових підприємствах, освітніх установах або в галузі охорони здоров'я.

Вакансії еколога розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Дошка оголошень має зручний і зрозумілий інтерфейс, систему фільтрів, пошуковий механізм і структурований рубрикатор. За допомогою цих функцій, користувач швидко зможе відшукати на сайті потрібне, ввівши ключовий запит в рядок пошуку, вибравши рубрику і розділ або налаштувавши параметри.

Розміщувати вакансії й інші оголошення на Оголоша теж дуже просто. Для цього потрібно натиснути на кнопку «створити» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну категорію і заповнити опис. Всі публікації на порталі розміщуються абсолютно безкоштовно й без обмежень в їх кількості.

Детальніше