Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з міжнародних перевезень

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Водитель международник категории С + Е
Добрый день! В связи с крупным расширением автопарка грузовиками Reno T Hihgh проводиться осенний набор водителей категории С+Е, как с опытом работы по Европе так и без, в фирму Euro-Jumbo в городе Быдгощ. От кандидата: - Опыт работы водителем в сфере грузоперевозок по странам...
01.10.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Менеджер з міжнародних перевезень
2 000 євро

Менеджер з міжнародних перевезень - це фахівець, який контролює транспортування вантажів між країнами протягом усього процесу, від оформлення вантажу до відвантаження його у одержувача. Це управлінська посада, яка вимагає вищої освіти в сфері "логістика", досвіду в даній області (в основному, від одного року), володіння англійською та іншими іноземними мовами, знання вантажоперевезень і ЗЕД. Фахівець також повинен володіти певними особистими якостями, які допоможуть йому в працевлаштуванні та подальшій роботі. До них відносяться: комунікабельність, активність, стресостійкість, цілеспрямованість, спрямованість на результат, уважність, організованість, ініціативність та вміння працювати в команді.

Ключове завдання менеджера - оперативна організація міжнародних перевезень. Також він підтримує відносини з транспортними компаніями-партнерами, замовниками і займається пошуком нових компаній, контролює дебіторську закладеність, правильності оформлення документації, вирішує проблеми, які можуть виникнути в процесі діяльності.

Щоб знайти роботу, відгукуйтеся на вакансії, що розміщені на Ogolosha.ua. На дошці публікують свої пропозиції безліч компаній з різних регіонів України. Для того, щоб знайти підходяще, скористайтеся пошуковим рядком або виберіть потрібну рубрику. Можна також налаштувати параметри, за якими наша "розумна" система підбере оголошення під особисті переваги. Наприклад, бажаний рівень заробітної плати, вид зайнятості, освіту та інше. Також можна вибрати, в якому місті широку базу вакансій і розсортувати їх за датою появи на сайті. Всі публікації абсолютно безкоштовні, а й кількість необмежена.

Детальніше