Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії в сфері продажів логістичних послуг

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Требуются автомойщики. С опытом работы. Оплата: выход 150 грн, 35%. 15000-25000 мес. Автомойка со всем оборудованием. М. Студенческая. Тел.: 050-162-60-16, 063-701-95-95
16.02.2022
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Продажі логістичних послуг
Договірна
На автомойку требуются опытные автомойщики. Своевременная оплата. Выход 200 грн (дневная смена 35%, ночная 40%). Отличные условия труда. М. Студенческая. Тел.: 050-162-60-16, 063-701-95-95.
17.09.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Продажі логістичних послуг
Договірна

У даній рубриці Ogolosha.ua можна знайти вакансії в сфері продажів логістичних послуг. Такі фахівці потрібні компаніям, які займаються раціональною організацією транспортування вантажів з одного пункту в інший з мінімізацією витрат. Людина, що займає цю посаду повинна не тільки добре продавати, а й розбиратися в тому, що вона реалізовує. Вона повинна вміти відрізняти між собою транспортні, складські, збутові і закупівельні логістичні послуги. Також - бути комунікабельною особистістю, наполегливою, цілеспрямованою, активною, ініціативною і мати бажання заробляти. Остання якість цінується роботодавцями, вед зарплата менеджерів полягає і відсотка від продажів. Тому, чим краще мотивація - тим більше закритих угод, відповідно - більший прибуток компанії.

Основний обов'язок фахівців в даній області зрозумілий. Збут продукту відбувається шляхом пошуку клієнтів, консультації, ведення переговорів, укладення угод, довгостроковому співробітництву з ними. Залежно від фірми, цих завдань може бути більше, вони можуть трохи відрізнятися, але основа залишиться колишньою.

На Оголоша можна знайти і співробітників. Для цього потрібно розмістити вакансії, натиснувши на кнопку "створити оголошення", обравши рубрику та підрубрику і заповнивши форму з описом. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше