Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансі: продаж автотоварів/ автохімії

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
+2349047018548¶¶ How to join occult for money ritual
+2349047018548 I would have never been able to make the connection I have, or find future opportunities if I would have never gone through with becoming a member of the Freemasons Brotherhood. Once you are part of it you are a piece in a giant history. Knowing I am that tiny piec...
З відео
04.06.2022
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Продаж автотоварів/ автохімії
Договірна

У даній категорії Ogolosha.ua розміщені вакансії в сфері продажів автотоварів і автохімії. Тут можна знайти роботу менеджером з продажу даної продукції або в магазинах, де вона реалізується. Залежно від посади, обов'язки відрізняються.

Якщо це менеджер, то йому належить проводити переговори з клієнтами, консультації. Це може бути в телефонному форматі, у вигляді ділової переписки або при особистій зустрічі. Також він може робити презентації і демонстрації продукту, займатися пошуком нових замовників, підтримувати довгострокові відносини зі старими, укладати договори і закривати угоди. Уся зарплата в цій спеціальності залежить від відсотка. Тобто, чим більше продав - тим вищий заробіток. Тому багато компаній цінують в співробітниках бажання заробляти, так як це підвищує доходи.

У випадку з магазинами, то тут можуть бути вакансії продавця-консультанта, адміністратора, касира. Перший - консультує клієнтів, розміщує товар і цінники, бере участь в інвентаризації, стежить за порядком в залі. Також він може розраховувати покупців на касі. А адміністратор контролює роботу персоналу і займається документацією, закупівлями, поставками і т.д.

На Оголоша є безліч пропозицій від різних роботодавців зі всіх регіонів України. Якщо ви в пошуках співробітника, то розміщуйте пост про це на патформе. Процедура не займе багато часу, не потребує фінансових витрат, а кількість публікацій необмежено.

Детальніше