Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з прокату, лізингу

Звичайні оголошення

Зараз набирають популярності компанії, які займаються прокатом автомобілів. Даною послугою користуються туристи, для того, щоб пересуватися по країні, люди, які приїжджають в інше місто по роботі, або ті, хто просто орендує авто на певний час для особистих цілей. Але вибрати машину, яка підійде під всі бажання складно, особливо новачкам. Тому, існують фахівці з прокату, які допоможуть в цьому.

Щоб стати таким, потрібно знайти відповідну роботу. Для цього створено спеціальну рубрику на Ogolosha.ua. Тут роботодавці з різних регіонів України розміщують свої вакансії. Перед кандидатами можуть виставити певні вимоги. Наприклад, досвід в сфері продажів, знання автомобільної техніки, механізмів і комплектуючих, володіння англійською мовою, вміння працювати з ПК, права категорії "В", досвід водіння не менше двох років, інші.

В обов'язки спеціаліста по лізингу входить ведення ділової переписки, телефонних розмов або особистих зустрічей, оформлення договорів, прийняття та передання машин. Також їх завданнями можуть бути продаж додаткових послуг, проведення демонстрацій, презентацій та інші.

На Оголоша є й інші вакансії в сфері "транспорт, логістика". За допомогою оптимізованої пошукового механізму і зручного рубрикатора, можна швидко відшукати потрібне. А система фільтру допоможе налаштувати параметри для індивідуального підбору оголошень.

Детальніше